Sklep komputerowy

Oferujemy sprzedaż komputerów, laptopów oraz podzespołów komputerowych po najniższych cenach! Na sprzęt udzielamy gwarancji producenta. Doradzamy w kwestii wyboru podzespołów komputerowych wg. potrzeb klienta, oszczędzając przy tym Państwa pieniądze.

Każdy zestaw komputerowy konfigurujemy według potrzeb naszego klienta!

Każdy komputer składa się z paru podzespołów, które różnią się wydajnością i ceną. Ceny podzespołów nie zawsze idą w parze z wydajnością, dlatego przed zakupem komputera warto poradzić się specjalistów, czy dane podzespoły spełnią nasze wymagania.
W Computer Help, każdy komputer, po ustaleniu z klientem jego potrzeb i wymagań, składany jest z optymalnie dobranych podzespołów. Warto wiedzieć, iż komputer do prac biurowych jest z reguły dużo tańszy od komputera dla wymagającego gracza.

Konkurencyjne ceny

Podzespoły zawsze dobieramy optymalnie do potrzeb klienta, dzięki czemu ceny naszych zestawów komputerowych są często niższe od tych, które proponują inne sklepy komputerowe czy też hipermarkety.

Instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania gratis!

Do każdego zakupionego komputera, instalujemy system operacyjny i program antywirusowy GRATIS.

Gwarancja

W przypadku komputerów stacjonarnych, każdy podzespół ma swoją gwarancję producenta. Zwykle jest to okres od 2 do 3 lat. Gwarancja na laptopy dotyczy całości komputera. Najczęściej jest to okres 2 lat.