HomeSerwis laptopów Tczew

Serwis laptopów Tczew | Naprawa laptopów Tczew

Prowadzimy profesjonalny serwis laptopów oraz notebooków w Tczewie. Konfigurujemy oprogramowanie oraz kompleksowo naprawiamy wszystkie usterki dotyczące awarii płyt głównych, kart graficznych, matryc, uszkodzonej obudowy oraz wielu innych. Posiadamy profesjonalny sprzęt do reballingu.

Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji min. 3 miesiące. Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonanej pracy oraz satysfakcję klienta. Mamy pełną świadomość tego, że tylko w taki sposób możemy rozwijać naszą działalność i zdobywać nowych klientów. Wiemy, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient.

 

Naprawa laptopów w Tczewie | Naprawa notebooków w Tczewie | Zapraszamy!

 

Nasza misja

Misją Computer Help jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług informatycznych dla firm i klientów indywidualnych. Jest to możliwe dzięki zespołowi odpowiednio wykształconych i doświadczonych osób. Pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych, a czynimy to za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań IT. Naszą największą zaletą jest połączenie indywidualnego i kompleksowego podejścia do klientów, które zapewnia im spokój i bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu narzędzi informatycznych. Naszą pomoc kierujemy również w stronę klientów indywidualnych, zapewniając im kompleksową pomoc serwisową.