HomeSerwis laptopów Pruszcz Gdański

Serwis laptopów Pruszcz Gdański | Naprawa laptopów Pruszcz Gdański

Prowadzimy profesjonalny serwis laptopów oraz notebooków w Tczewie. Jednak mamy wielu klientów z Pruszcza Gdańskiego. Konfigurujemy oprogramowanie oraz kompleksowo naprawiamy wszystkie usterki dotyczące awarii płyt głównych, kart graficznych, matryc, uszkodzonej obudowy oraz wielu innych. Posiadamy profesjonalny sprzęt do reballingu.

Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji min. 3 miesiące. Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonanej pracy oraz satysfakcję klienta. Mamy pełną świadomość tego, że tylko w taki sposób możemy rozwijać naszą działalność i zdobywać nowych klientów. Wiemy, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient.

 

Naprawa laptopów w Pruszczu Gdańskim | Naprawa notebooków w Pruszczu Gdańskim | Zapraszamy!

 

Nasza misja

Misją Computer Help jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług informatycznych dla firm i klientów indywidualnych. Jest to możliwe dzięki zespołowi odpowiednio wykształconych i doświadczonych osób. Pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych, a czynimy to za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań IT. Naszą największą zaletą jest połączenie indywidualnego i kompleksowego podejścia do klientów, które zapewnia im spokój i bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu narzędzi informatycznych. Naszą pomoc kierujemy również w stronę klientów indywidualnych, zapewniając im kompleksową pomoc serwisową.