Obsługa firm

Wybór naszej oferty to gwarancja wysokiego komfortu pracy, niezawodnego działania, bezpieczeństwa danych, sprawnej obsługi i rozwoju firmy! Przy współpracy z firmami proponujemy Outsourcing.

Outsourcing to długoterminowe zlecenie pełnienia pewnych funkcji ze sfery działalności organizacji przez firmę zewnętrzną, które pozwala organizacji skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Najważniejszą zaletą outsourcingu IT jest zmniejszenie poziomu inwestycji i obniżenie kosztów funkcjonowania.

Oferujemy objęcie kompleksowym zarządzaniem przez naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów, systemów teleinformatycznych i biurowych urządzeń elektronicznych znajdujących się w przedsiębiorstwie klienta. Zapewniamy także administrację Państwa strony internetowej.

Nasza propozycja skierowana jest do firm oczekujących od systemów teleinformatycznych najwyższego poziomu wydajności i niezawodności oraz redukcji kosztów eksploatacji i obsługi. Efektem przejęcia opieki nad administracją infrastruktury teleinformatycznej jest sprawnie zarządzany, wydajnie działający system, pozwalający na szerokie wsparcie procesów biznesowych. Brak potrzeby tworzenia specjalnego działu informatycznego wewnątrz firmy spowoduje znaczne obniżenie kosztów oraz lepsze wykorzystanie istniejących środków i czasu, co pozytywnie wpłynie na bieżącą działalność firmy.

Systemy CRM

W dzisiejszych czasach skuteczne zarządzanie firmą bez zaawansowanych systemów informatycznych jest niemożliwe. Do prawidłowej organizacji pracy, prognozowania oraz kontrolowania firmy potrzebny jest spersonalizowany system, dzięki któremu z dowolnego miejsca na świecie będziemy mieli dostęp do bazy klientów, zadań, zamówień, księgowości, prowizji i wielu innych danych, bez których nie wiemy co się dzieje w firmie.

Zajmujemy się projektowaniem systemów, które tworzymy zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta, dlatego każdy program, który dostarczamy organizacji jest maksymalnie dostosowany do specyfiki danej działałalności. Oprogramowanie działa ONLINE i uruchamiane jest w przeglądarce internetowej z dowolnego miejsca na świecie.

Jeśli Twoje obecne oprogramowanie nie spełnia Twoich wymagań i chciałbyś stworzyć system, który dostosowany jest do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami.