usługi KOMPUTEROWE

HomeObsługa firm

Strony internetowe

Projektujemy strony internetowe i pozycjonujemy je według Twoich potrzeb. Sprawdź przykłady naszych projektów.

Oferujemy usługi obejmujące wszystkie działania związane z projektem, budową i administracją witryny Klienta. Projektowanie i budowa profesjonalnych serwisów WWW będących doskonałą wizytówką firmy w Sieci to nasza specjalność. Zajmujemy się także pozycjonowaniem stron internetowych oraz tworzymy efektywne strategie promocji stron naszych klientów w Internecie.

 

Przykłady stron internetowych zaprojektowanych w Computer Help:

 

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie strony internetowej, to usługa polegająca na szeregu działań wykonywanych w celu zwiększenia jej oglądalności przez potencjalnych klientów. Inaczej mówiąc, pozycjonowanie stron www, to nic innego, jak sposób na dotarcie klienta do firmy.
Potencjalny klient, chcąc odszukać daną firmę, wpisuje w wyszukiwarce internetowej "słowo kluczowe" np. "szkoła jazdy w Warszawie" , po czym odwiedza strony internetowe, które zostały odszukane przez wyszukiwarkę. Biorąc pod uwagę fakt, iż wyszukiwarka publikuje tysiące wyników, klient najprawdopodobniej obejrzy tylko te strony, których adresy znalazł na pierwszej stronie wyników.

Pozycjonowanie ma na celu sprawić, aby strona pozycjonowana wyświetlała się na pierwszych pozycjach wyników pod danym słowem kluczowym.
Np.: Osoba zainteresowana skorzystaniem z usług serwisu komputerowego w Tczewie, wpisze w wyszukiwarce internetowej słowo kluczowe: "serwis komputerowy w Tczewie", po czym zostanie mu wyświetlona lista wyników. W tym momencie zainteresowana osoba skorzysta tylko z pierwszych wyników, czyli sprawdzi oferty tych firm, które pozycjonują swoje strony internetowe.

Wycena procesu pozycjonowania, zależy przede wszystkim od konkurencyjności słów kluczowych oraz ich ilości. Po wspólnym dobraniu słów kluczowych, sprawdzana jest ich konkurencyjność, po czym tworzony jest kosztorys usługi.


Strony internetowe Tczew | Projektowanie stron internetowych Tczew | Strony www Tczew | Projekt strony| Strony dla firm